Laila Shukri Jestem zona terrorysty ebook

EBOOK ZA DARMO Laila Shukri Jestem żoną terrorysty ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 5,7 MB Format: pdf, epub, mobi Wstrząsająca historia Polki, która została żoną terrorysty. Opowieść o kobiecie, która została rozkochana i uwiedziona, aby urodzić terrorystę-samobójcę. Przemilczana prawda o rodzinach zaangażowanych w terroryzm. Laila Shukri wysłuchała historii jednej z Polek, aby opowiedzieć ją światu. Po rozstaniu z partnerem Klaudia zostaje niespodziewanie wyrzucona z pracy. Podróż do Maroka ma pomóc jej odzyskać utraconą równowagę .

Jennifer L. Armentrout Lucyfer ebook

EBOOK PDF ZA DARMO Jennifer L. Armentrout Lucyfer ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 4,7 MB Format: pdf, epub, mobi Julia Hughes przez całe życie postępuje ostrożnie. Wszystko się zmienia, gdy otrzymuje bolesną lekcję. Postanawia porzucić swoje dotychczasowe życie. W barze poznaje bardzo przystojnego Taylora. Niesamowicie bogatych braci de Vincent łączy mroczna reputacja. Zatrudniają Julię, aby opiekowała się ich siostrą, która wróciła do domu po tajemniczym zniknięciu przed laty. Opiekunkę rozpraszają w pracy czyhające w .

Byc moze kiedys ebook

KSIĄŻKA ELEKTRONICZNA ZA DARMO Lauren Graham Być może kiedyś ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 5,4 MB Format: pdf, epub, mobi Błyskotliwa, urocza i przezabawna powieść o początkującej młodej aktorce, która próbuje zrobić karierę w Nowym Jorku – i nie zwariować. Jest styczeń 1995 roku, a Franny Banks zostało już tylko pół roku z trzyletniego deadline’u, który sobie wyznaczyła, gdy przyjechała do Nowego Jorku, marząc o Broadwayu i ważnych rolach. Ale póki co może pochwalić .

Peter Straub Upiorna opowiesc ebook

KSIĄŻKA ELEKTRONICZNA ZA DARMO Peter Straub Upiorna opowieść ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 4,2 MB Format: pdf, epub, mobi Jaka była najgorsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłeś? Stany Zjednoczone, lata siedemdziesiąte XX wieku. W Milburn, niewielkim miasteczku w stanie Nowy Jork, działa Stowarzyszenie Chowder. Tworzy je grupa starszych panów, przyjaciół, którzy spotykają się, by opowiadać sobie historie – niektóre prawdziwie, inne zmyślone, wszystkie przerażające. Jednak echa przeszłości domagają się sprawiedliwości – jedna z opowieści wraca, .

A.F. Brady Na krawedzi ebook

KSIĄŻKA ELEKTRONICZNA ZA DARMO A.F. Brady Na krawędzi ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 4,1 MB Format: pdf, epub, mobi Gdzie jest granica między zdrowiem psychicznym a szaleństwem? Samantha James jest najlepszą terapeutką w nowojorskim ośrodku dla psychicznie chorych. Jest też alkoholiczką, ale potrafi to ukryć przed innymi pracownikami i pacjentami. Jednak wraz z pojawieniem się Richarda, tajemniczego pacjenta z kryminalną przeszłością, na perfekcyjnym wizerunku Sam pojawia się rysa. Pomiędzy tym dwojgiem rozpoczyna się dziwna .

Jay McLean Wiecej niz my ebook

KSIĄŻKA ZA DARMO Jay McLean Więcej niż my ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 4,3 MB Format: pdf, epub, mobi Serce, które zostało złamane i szansa, żeby je poskładać na nowo. Kiedy Mikayla żegnała się z rodzicami przed wymarzonym balem na zakończenie liceum, nie przypuszczała, że ten wieczór zrujnuje jej życie. Bajkowa noc zmieniła się w prawdziwy koszmar. Dziewczyna utraciła wszystkich, których kochała. W zaledwie kilka godzin jej cały świat się zawalił. Świadkiem jej nieszczęścia .

Lynda La Plante Wdowy ebook

EBOOK ZA DARMO Lynda La Plante Wdowy ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 5,1 MB Format: pdf, epub, mobi Przez dwadzieścia lat Harry Rawlins i jego wspólnicy znakomicie prosperowali jako przestępcy. Kolejne zlecenie – porwanie furgonetki wypełnionej pieniędzmi – miało przynieść gigantyczne zyski. Okazało się jednak pechowe. Trzech złodziei zginęło, czwartemu udało się zbiec. Dolly, wdowa po Harrym, dotąd nieświadoma działalności męża, odkrywa w skrytce bankowej szczegółowe zapiski dotyczące planowanego skoku. Ma do wyboru: przekazać .

Moje wypieki na cztery pory roku ebook

KSIĄŻKA PDF ZA DARMO Dorota Świątkowska Moje wypieki na cztery pory roku ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 4,6 MB Format: pdf, epub, mobi Ta książka będzie ci towarzyszyła przez okrągły rok. Zawiera największe hity z bloga “Moje Wypieki”, cieszące się niesłabnącym powodzeniem. Nie zabrakło tu inspiracji zarówno dla początkujących, jak i osób już wprawionych w pieczeniu. Wszystkiego najsłodszego! Użytkownicy szukali również: Dorota Świątkowska Moje wypieki na cztery pory roku plik mobi Gdzie można pobrać .

Amanda Reynolds Blisko mnie ebook

EBOOK ZA DARMO Amanda Reynolds Blisko mnie ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 5,4 MB Format: pdf, epub, mobi Nie może sobie przypomnieć, dlaczego boi się własnego męża Po nieszczęśliwym upadku ze schodów Jo Hardings budzi się w szpitalu. Okazuje się, że cierpi na częściową amnezję i nie pamięta wydarzeń z ostatniego roku. Chociaż mąż i dzieci zapewniają Jo, że wszystko jest w porządku, kobieta zaczyna wątpić w oficjalną wersję zdarzeń. Wydaje się, że wszyscy .

Anton Disclafani Przyjaciolki ebook

EBOOK PDF ZA DARMO Anton Disclafani Przyjaciółki ebook Wersja językowa: PL Wielkość: 4,2 MB Format: pdf, epub, mobi PrPowieść o kobiecej przyjaźni, która lśni niczym wytworne diamenty głównych bohaterek. Houston, lata 50. XX wieku. Obracająca się w sferze bogatych elit Cece Buchanan posiada wszystko, o czym marzy dobrze sytuowana kobieta. Ma popularność, męża, który ją uwielbia oraz uroczego synka. Jej ukochana przyjaciółka Joan Fortier to jej całkowite przeciwieństwo. Jest uosobieniem teksańskiego blasku oraz pożądaną .